old-pram
Firma Commi wcześniej znana pod nazwą AKJAX

od prawie 40 lat produkuje wózki   dziecięce, nieustannie pracując nad udoskonaleniem i unowocześnianiem swojej oferty. Dążymy tym samym do uzyskania jak najwyższej jakości i co dla nas najistotniejsze zadowolenia małych, ale bardzo wymagających użytkowników naszych produktów – Państwa pociech.

W niewielkiej rodzinnej firmie zatrudniającej kilkunastu pracowników, rozwijamy się dzięki uznaniu wysokiej jakości naszych produktów na rynku.
Duże doświadczenie w połączeniu z zaawansowaną technologią i wykwalifikowaną grupą pracowników stanowią gwarancję bezpieczeństwa i jakości naszych produktów.

Wierzymy, że kupując nasz produkt spełni on   Państwa oczekiwania.
Wyroby nasze cieszą się uznaniem zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym.
Wózki nasze spełniają wymagania Europejskiej normy EN. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki dziecięce uniwersalne, wielofunkcyjne, foteliki samochodowe oraz różnego rodzaju akcesoria.

Podstawowe nasze założenie to połączenie bezpieczeństwa i wygody małego użytkownika w połączeniu z funkcjonalnością produktu. Jako producent dbamy aby nasze produkty charakteryzowały się nowoczesnym i unikalnym wzornictwem. Dzięki ciągłej inwestycji w nowe technologie nasze wózki zapewniają trwałość, wygodę i bezpieczeństwo.

Najważniejsi są nasi mali pasażerowie, projektując dbamy o ich wygodę i bezpieczeństwo, ergonomiczne kształty, odpowiednie materiały,
amortyzowane zawieszenie, świecące odblaski, bezpieczne zapięcia i mocowania, odpowiednia wentylacja, system przeciw deszczowy, stabilny system skrętnych kół – to wszystko dla Twojego dziecka.

Nasi projektanci pracują nad modowym stylem naszych wózków, żeby pasował do Ciebie – był trendy.

Przez ostatnie lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego producenta i dystrybutora wózków dziecięcych na rynkach całej Europy.
Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wymagania Klientów.

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, zakupy są czystą przyjemnością.
Dziękujemy za zaufanie!

Zarząd Firmy Commi